O firmie

DREWAR 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „DREWAR” powstało w 1992 roku. Blisko trzydziestoletnie doświadczenie w branży drzewnej, daje nam solidną markę wśród pomorskich producentów. Firma znajduje się na Kaszubach w powiecie kościerskim.

Od wielu lat podstawą naszej działalności jest budowa domów z drewna, domów które zimą otulają ciepłem, a latem pozwalają cieszyć się chłodem. To domy, które stają się coraz bardziej popularne w Polsce, dlatego w naszej ofercie znajdują się autorskie projekty na: domki letniskowe oraz domy drewniane całoroczne. Budujemy ekologiczne i energooszczędne domy w technologii szkieletowej jak również z bali o grubości 45 mm. Używamy drewna struganego, impregnowanego ciśnieniowo i suszonego komorowo o odpowiedniej wilgotności.

Podstawą w naszej firmie jest jakość i dbałość o detale, dlatego zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, a materiały wykorzystywane do produkcji domów są najwyższej jakości. Wszystko to sprawia, że mamy w swym dorobku setki zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów. Pracujemy zarówno dla klientów prywatnych jak i firm, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć każdy ośrodek wczasowy. Firma wykańcza domy w stanie surowym lub deweloperskim. Jesteśmy otwarci na pracę według projektu klienta. Wykonujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz za granicą. Decydując się na dom od nas masz pewność, że będą się nim cieszyły pokolenia.

DREWAR produkuje przede wszystkim domy drewniane, ale w naszym zakładzie znajdziecie państwo też takie wyroby jak: płoty, rolbordery, palisady, meble ogrodowe, kantówki, łaty, deski elewacyjne, oraz różnego rodzaju konstrukcje z drewna. Oprócz tego w naszym zakładzie wykonywane są estetyczne i gustowne elementy wyposażenia ogrodów według indywidualnych wymagań, takie jak domki dla psów, karmniki dla ptaków, piaskownice, huśtawki itp., a także inne nietypowe zamówienia Klientów. Posiadamy Certyfikaty zakładowej kontroli produkcji na drewno konstrukcyjne o przekroju prostokątnym sortowane wytrzymałościowo, pale fundamentowe z drewna iglastego typu PSO I PSW o średnicach 10 do 30 cm, nieimpregnowane oraz Certyfikat FSC- C044180 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu w Górkach. Na terenie firmy znajdują się ekspozycje naszych wyrobów, a nasi pracownicy zapoznają Państwa z ofertą oraz udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

DREWAR – producent domków letniskowych, jednorodzinnych, drewnianych, ogrodowych, rekreacyjnych i całorocznych.